Konum

Kartal/İstanbul

İletişim Bilgileri +90 538 878 95 94 hello@hakanuslu.com.tr
Sosyal Medya
Proje süreçleri

5 adımda bir proje nasıl gelişir

Karmaşadan uzak 5 basit adımda hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Sektörünüz, rakipleriniz ve istekleriniz doğrultusunda gerekli araştırmaları yapar, dijital pazarlama stratejinize ve bütçenize en uygun olacak çözümleri bulmayı çalışır ve size maddeler halinde sıralarım.

İşletmeniz, bulunduğu sektör ve rakipleriniz konusunda bilgi edindikten sonra ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda yapılacaklara dair bir yol haritası oluşturarak tarafınızın onayına sunarım.

Oluşturulan yol haritasına sadık kalarak hayata geçirilecek tüm tasarım ve kodlama işlemlerine başlarım. Bu işlemleri anlık olarak müşteri panelinden takip edebilir ve anında müdahalede bulunabilirsiniz.

Projenizi yayına aldıktan sonra düzenli olarak bakım ve güncelleme çalışmalarını yapar; zamanla doğabilecek yeni ihtiyaçlarınıza göre revize ve geliştirme işlemlerini yaparım.

Web tasarım yaşayan bir süreçtir. Bu süreçte her daim beraber olacağımızın garantisini veriyorum. Aklınıza takılanlar, üstesinden gelinemeyen ya da herhangi bir başka talebiniz için müşteri paneline girip destek talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Sorularınız için


  Projelere Yaklaşımım ve Çalışma Prensibim

  Neden benimle çalışmalısınız?

  01

  Basit, Kullanışlı

  Projelerinizde karmaşadan uzak, kullanıcı deneyimi yüksek ve hedefe odaklı çalışmalar yaparım. Barbara Kuhr'un da dediği gibi "Basitleştirin. İyi bir tasarımın gücü basitliğindedir."

  02

  Yenilikleri takip ederim

  Tasarım, yazılım ve dijital pazarlama alanındaki yenilikleri yakından takip eder ve projelerimde bu yeniliklere yer vererek müşterilerimin dijital dünyanın en başında yer alması için çalışırım.

  4

  Sizi dinlerim

  Sizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak proje başarısının anahtarıdır. Bunun için sizi her aşamada dinlerim ve taleplerinize kulak veririm.

  5

  Zaman/Bütçe

  Eğer proje başındaki talepleriniz değişmez ise fiyat ve zamanda asla değişiklik olmayacağının garantisini veririm.

  03

  Çözüm Odaklılık

  Karşılaşılan sorunu en kısa sürede ve en etkin biçimde ortadan kaldıracak çözümler üretir ve onayınıza sunarım. İş bitince ortaklığı bozmam. Destek, bakım, geliştirme ve dijital pazarlama taleplerinize her daim cevap veririm.

  yeni bir proje başlatmak için hemen teklif formunu doldurabilirsiniz.

  Beraber çalışalım

  Teklif Formu
  • right image
  • Left Image